Reklama

Reklama

Nowe wieści w sprawie rejestracji Roberta Lewandowskiego. I to jakie!

Trwa walka z czasem, aby Robert Lewandowski mógł znaleźć się w kadrze na sobotni (godz. 21) mecz pierwszej kolejki La Liga z Rayo Vallecano. Problemem jest ciągły brak rejestracji polskiego piłkarza. Czy występ "Lewego" jest zagrożony? Nowe wieści przynosi portal meczyki.pl.

Obecna sytuacja wynika z piętrzących się problemów Barcelony natury finansowej.

"Duma Katalonii" musi walczyć z ogromnym długiem, a pojedynek jest o tyle trudny, że szefostwo klubu już wkrótce chce odzyskać prymat w Europie. Stąd kilka cennych transferów przed startem sezonu, które oczywiście generują niemałe koszty.

CZYTAJ TAKŻE: Poważne problemy Barcelony. Dwóch nowych piłkarzy może szybko odejść

Reklama

FC Barcelona wygra walkę z czasem ws. Roberta Lewandowskiego?

Taka sytuacja dotyczy między innymi Roberta Lewandowskiego. Polak ma już za sobą występy w spotkaniach kontrolnych, a w meczu o Puchar Gampera spisał się rewelacyjnie (gol w dwie asysty). Jednak formalnie ciągle pozostaje zawodnikiem nieuprawnionym do występów w oficjalnych spotkaniach.

Jednocześnie czas nieubłaganie upływa, a pierwszy ligowy gwizdek arbitra na Camp Nou już w najbliższą sobotę o godz. 21.

Od kilku dni kibice zadają sobie pytanie, czy w przypadku "Lewego" jest się czego obawiać. Nowe fakty w tej sprawie przynosi portal meczyki.pl.

Z pozyskanych informacji wynika, że choć sprawa jest z oczywistych względów głośna i medialna, to powinna zakończyć się happy-endem.

- Nie mamy żadnych negatywnych sygnałów w tym temacie. Klub zapewnia, że nie ma powodu do obaw. Nie mamy wiedzy, żeby pojawiły się jakieś przeszkody. Barcelona jest w procesie załatwiania tej sprawy. Media się tym ekscytują, ale do soboty sprawa ma być załatwiona - usłyszał dziennikarz.

ZOBACZ TAKŻE:

Reklama

Reklama

Reklama