Reklama

Reklama

Niepokojące wieści z Barcelony. Piłkarze zarejestrowani, ale jest inny problem

FC Barcelona nie potrafi uwolnić się od kłopotów. Niepokojące informacje napływają w sprawie przyszłości Gerarda Pique, jednej z ikon klubu.

Jeden problem się kończy, a już pojawia się kolejny.

W piątek, w późnych godzinach, wreszcie pojawił się komunikat, który przesądza sprawę występu Roberta Lewandowskiego w sobotnim (godz. 21) meczu z Rayo VallecanoLa Liga opublikowała nazwiska z rejestracją nowych zawodników, na której z Barcelony znaleźli się: Lewandowski, Andreas Christensen, Franck Kessie i Raphinha.

Reklama

Gerard Pique zostanie w Barcelonie? "Rozmowy zostały sparaliżowane"

Cały kwartet to pozyskani w ostatnich tygodniach piłkarze, którzy na własnej skórze przekonali się, jak ogromne problemy natury finansowej ciągną się za klubem z Katalonii.

Radość z zatwierdzenia nowych asów mąci problem z przyszłością na Camp Nou Gerarda Pique.

Według informacji "Relevo", porozumienie w sprawie obniżenia pensji hiszpańskiego gwiazdora wcale nie zostało wypracowane. Negocjacje właśnie z tego tytułu - jak można przeczytać - zostały sparaliżowane.

- Rozmowy na razie ucichły i nie wiadomo kiedy oraz w jaki sposób zostaną wznowione - czytamy we wpisie, który został umieszczony na twitterowym koncie sportowego kanału.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL