Reklama

Reklama

Neymar spotka się z prezesem PSG Nasserem Al-Khelaifim

Neymar nie wrócił razem z drużyną Barcelony ze Stanów Zjednoczonych. Piłkarz udał się do Chin, gdzie będzie wypełniał zobowiązania reklamowe. W drodze powrotnej ma odwiedzić Katar, gdzie spotka się z prezesem Paris Saint-Germain i przejdzie testy medyczne.

Katarski dziennik "Al-Watan" zapewnia, że Neymar pojawi się we wtorek w mieście Ad-Dauha. Brazylijczyk znalazł się na okładce gazety, która nie ma wątpliwości, że piłkarz wkrótce będzie zawodnikiem Paris Saint-Germain. W stolicy Kataru piłkarz ma spotkać się z prezesem klubu Nasserem Al-Khelaifim.

Neymar we wtorek w Katarze ma także przejść testy medyczne. Później zostanie oficjalnie zaprezentowany w Paris Saint-Germain.

Neymar ma odejść z Barcelony po wykupie za gigantyczną klauzulę odstępnego, która wynosi 222 mln euro.

Reklama

Prezes La Liga Javier Tebas zapowiedział, że jeśli PSG dokona transferu Neymara, może spodziewać się sądowego pozwu. - Jeśli UEFA nie podejmie kroków, poszukamy sprawiedliwości przed trybunałami w Lozannie oraz Brukseli - podkreślał.

AK

Zobacz terminarz Primera Division

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy