Reklama

Reklama

Michael Krohn-Dehli zawodnikiem Celty Vigo

Pomocnik piłkarskiej reprezentacji Danii Michael Krohn-Dehli, który brał udział w mistrzostwach Europy w Polsce i na Ukrainie, dołączył do beniaminka hiszpańskiej ekstraklasy - Celty Vigo. Klub powiadomił o tym w środę, nie podając szczegółów transferu.

29-letni zawodnik przeszedł do Hiszpanii z Broendby Kopenhaga, w którym rozegrał ponad 100 spotkań. Wcześniej dwa lata spędził w Ajaksie Amsterdam, ale bardzo rzadko pojawiał się w składzie stołecznej drużyny.

Krohn-Dehli zdobył dla swojego kraju dwie bramki podczas Euro 2012, w tym zwycięską w pierwszym meczu Danii - z Holandią (1-0).

Celta Vigo przegrała pierwsze spotkanie hiszpańskiej ekstraklasy z Malagą (0-1) i zajmuje 15. miejsce w ligowej tabeli. W sobotę piłkarzy z Galicji czeka kolejny wyjazdowy pojedynek - z Realem Sociedad.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy