Reklama

Reklama

Messi spotka się z fanem, którego szukał cały świat

Kilkanaście dni temu w internecie pojawiło się zdjęcie chłopca w koszulce Lionela Messiego wykonanej z foliowej reklamówki. Kiedy go odnaleziono, gwiazda Barcelony skontaktowała się z chłopcem i planuje się z nim spotkać.

Pięciolatka w koszulce Messiego szukał cały świat. Jego zdjęcie rozprzestrzeniało się w internecie niczym bumerang. Po długich poszukiwaniach udało się dotrzeć do chłopca. Okazało się, że mały Murtaza Ahmadi mieszka w Afganistanie i jest wielkim fanem Messiego.

Wiadomość o odnalezieniu chłopca szybko dotarła do napastnika Barcelony. Afgańska Federacja Piłki Nożnej poinformowała na swojej oficjalnej stronie internetowej, że piłkarz ma zamiar spotkać się z Murtazą. Spotkanie Messiego z chłopcem ma się odbyć wkrótce. Malec zapewne zostanie zaproszony na Camp Nou. 

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy