Reklama

Reklama

"Marca": Diego Costa chce wrócić z Chelsea do Atletico

"Marca" ujawnia sensacyjne informacje na temat Diega Costy. Według dziennika, snajper fatalnie czuje się w Chelsea i chciałby wrócić do Hiszpanii.

Costa tęskni za Hiszpanią - donosi "Marca". 26-letni napastnik dołączył do "The Blues" przed rokiem. Od tego czasu zdobył 20 bramek ligowych, ale nie radzi sobie w życiu poza boiskiem.

Jak poinformowali dziennikarze gazety, reprezentujący Hiszpanię Brazylijczyk jest już zmęczony kłopotami w przystosowaniu się do życia w stolicy Wielkiej Brytanii. Szczególnie przeszkadzają mu deszczowa pogoda, bariera językowa i angielska kuchnia.

Costa miał skontaktować się z działaczami Atletico Madryt, z którego odszedł w 2014 roku do Chelsea za 38 milionów funtów, i poprosić ich o podjęcie próby sprowadzenia go ponownie na Vicente Calderon. Ponoć zaoferował nawet, że zgodzi się na obniżkę wynagrodzenia.

Reklama

"Marca" spekuluje również, że trener Atletico Argentyńczyk Diego Simeone chciałby powrotu Costy do stolicy Hiszpanii, ale trudno przypuszczać, żeby prowadzący Chelsea Portugalczyk Jose Mourinho zgodził się na ten transfer.

Londyńczycy wywalczyli przed kilkoma tygodniami mistrzostwo Anglii, a Costa uplasował się na trzecim miejscu w klasyfikacji strzelców.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL