Reklama

Reklama

Manchester United "poważnie" zainteresowany Garethem Bale'em

Manchester United jest "poważnie" zainteresowany pozyskaniem Garetha Bale'a, gwiazdy Realu Madryt, donoszą hiszpańskie media.

27-letni Walijczyk co prawda prowadzi właśnie rozmowy na temat przedłużenia kontraktu z "Królewskimi", ale nie idą one zbyt dobrze.

Real płaci Bale'owi około 10 milionów euro rocznie netto, ale piłkarz i jego przedstawiciele żądają zdecydowanie więcej.

Według doniesień hiszpańskiego "Sportu" Walijczyk chciałby aż 17 milionów rocznej pensji, tylko o milion mniej niż Cristiano Ronaldo.

Tym bardziej, że Bale'em cały czas interesuje się Manchester United. "Czerwone Diabły" monitorują sytuację, a ich menedżer Jose Mourinho jest poważnie zainteresowany jego pozyskaniem.

Reklama

Klub z Old Trafford jest ponoć w stanie wyasygnować na pensje tego zawodnika nawet 20 milionów euro rocznie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy