Reklama

Reklama

Luis Suarez zagra w rezerwach Barcelony

Luis Suarez w środę po raz drugi założy koszulkę FC Barcelona. Urugwajczyk wystąpi w towarzyskim spotkaniu rezerw.

Suarez do 24 października nie może grać w żadnym oficjalnym spotkaniu "Dumy Katalonii". Taką karę nałożyła na napastnika Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej za ugryzienie Włocha Giorgia Chielliniego podczas tegorocznych mistrzostw świata w Brazylii.

Początkowo FIFA zabroniła Urugwajczykowi jakiejkolwiek działalności piłkarskiej przez cztery miesiące, ale po apelacji zezwolono zawodnikowi na treningi i grę w meczach towarzyskich.

Dlatego Suarez będzie mógł wystąpić w środowej potyczce Barcelony B z reprezentacją Indonezji do lat 19.

Reklama

Pierwszy raz Urugwajczyk barwy "Dumy Katalonii" reprezentował w spotkaniu przeciwko meksykańskiemu Club Leon w trofeum Joana Gampera rozegranym 18 sierpnia.

"On ciężko trenuje, wykazując bardzo dużo chęci i oczekuje na powrót, stąd ten mecz jest dobrą okazją, aby dać mu szansę na udział w grze" - powiedział Luis Enrique, szkoleniowiec pierwszej Barcelony.

Dzień po zakończeniu przez Suareza kary "Duma Katalonii" zmierzy się na wyjeździe z Realem Madryt w dziewiątej kolejce Primera Division.

Zobacz terminarz Primera Division

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy