Reklama

Reklama

Luis Suarez przejdzie operację kolana

Uraz kolana Luisa Suareza okazał się poważniejszy niż przewidywano. Jak informują media w Hiszpanii, napastnik w listopadzie przejdzie operację.

El. MŚ świat: wyniki, terminarz, strzelcy, gole

Suarez od lipca narzekał na ból w kolanie i lekarza od razu powiedzieli mu, że konieczny będzie zabieg. Operację można było przeprowadzić już dawno, ale odwlekano ją ze względu na prośbę piłkarza, który chciał zagrać w meczach eliminacji do mistrzostw świata. Napastnikowi coraz ciężej gra się jednak na pełnych obrotach i Suarez po powrocie ze zgrupowania reprezentacji Urugwaju najprawdopodobniej wyląduje na stole operacyjnym.

Reklama

Lekarze Barcelony chcieliby przeprowadzić zabieg jak najszybciej, żeby uniknąć pogłębienia kontuzji. W klubie obawiają się, że uraz może się pogorszyć i Urugwajczyka czekać będzie przerwa dłuższa niż przewidywane trzy-cztery tygodnie.

Luis Suarez najprawdopodobniej przejdzie operację na początku listopada.  

AK

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL