Reklama

Reklama

Luis Enrique: Zagraliśmy kompletne spotkanie

- Zagraliśmy kompletne spotkanie w momencie maksymalnej presji, kiedy zespoły grają o wszystko - powiedział po wygranym (5-0) meczu derbowym z Espanyolem, trener Barcelony Luis Enrique.

Po imponującym triumfie nad lokalnym rywalem, szkoleniowiec "Dumy Katalonii" tryskał humorem, tonując jednocześnie nastroje, że liga jest wygrana.

- Zagraliśmy kompletnie spotkanie w momencie maksymalnej presji, kiedy zespoły grają o wszystko. Ten wynik i gra umacniają nas przed ostatnim meczem - rozpoczął Asturyjczyk.

Trener "Blaugrany" dodał, że jego drużynie pozostaje odrobić pracę w Granadzie i zdobyć ligę, na którą zespół zasłużył.

Zapytany o to, czy lepiej dla Katalończyków, że Granada CF już wywalczyła utrzymanie, odparł przykładem z meczu Levante - Atletico, w którym jedyny spadkowicz pokonał wicelidera. - Ta liga jest bardzo wyrównana - dorzucił.

Reklama

- Liczę na to, że w ostatniej kolejce zagramy podobnie jak dzisiaj i zrobimy ten ostatni krok, aby zdobyć tytuł, który nam się należy - stwierdził Luis Enrique.

Szkoleniowiec z Asturii dodał również, że drużyna zrobiła "bestialski" progres w pracy zespołowej, czego efektem jest kolejny mecz na zero z tyłu.

Enrique ocenił również kolejny wspaniały występ Luisa Suareza. - Jest bardzo inteligentny. To typowy killer, ale nie szuka na siłę okazji, na tym również polega jego inteligencja - zakończył "Lucho".

Primera Division - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL