Reklama

Reklama

Lionel Messi trenował z Barceloną B. Zagra w Gran Derbi?

Gwiazdor Barcelony Lionel Messi trenował z drugim zespołem i jest coraz bliżej powrotu do gry. Kibice "Dumy Katalonii" mają nadzieję, że Argentyńczyk będzie mógł już zagrać w sobotnim starciu z Realem Madryt na Santiago Bernabeu.

Informację o wznowieniu treningów przez Messiego ujawnił trener drugiego zespołu Barcelony Gerard Lopez. As "Dumy Katalonii" dochodzi do pełnej sprawności po kontuzji kolana, której doznał pod koniec września.

Messi walczy z czasem, żeby zdążyć na starcie z odwiecznym rywalem Realem Madryt. Wszystko wskazywało na to, że raczej nie zobaczymy go w El Clasico, ale Gerard Lopez stwierdził, że Argentyńczyk robi postępy. "Wszystko wygląda dobrze i widzę, że Lionel Messi jest szczęśliwy" - mówił Lopez na łamach katalońskiego "Sportu".

"Messi szybko dostosował się do naszego systemu, a nawet pomógł w przygotowaniu zespołu pod względem taktycznym. Cieszę się, że możemy z nim pracować" - dodał.

Barcelona musiała sobie radzić w ostatnim czasie bez swojego lidera, a mimo to prowadzi w tabeli Primera Division i ma trzy punkty przewagi nad drugim Realem Madryt.

Reklama

Wyniki, terminarz i tabela Primera Division


Reklama

Reklama

Reklama