Reklama

Reklama

Lionel Messi nie zagra z Athletikiem w Pucharze Króla

Lionel Messi w poniedziałek przeszedł testy medyczne, które wykluczyły kontuzję piłkarza. Argentyńczyk ze względów ostrożności nie zagra jednak w środowym meczu 1/4 finału Pucharu Króla z Athletikiem Bilbao.

FC Barcelona w niedzielę mierzyła się u siebie z Athletikiem Bilbao w lidze. Katalończycy wygrali 6-0, ale Messi w drugiej połowie musiał opuścić boisko. Badania wykazały, że Argentyńczyk ma przeciążony mięsień dwugłowy w prawej nodze.

Luis Enrique nie chce ryzykować zdrowia Messiego i nie zabierze go ze względów ostrożności do Bilbao. Możliwe, że Argentyńczyka zabraknie także w najbliższym ligowym meczu "Dumy Katalonii" z Malagą. Wszystko będzie zależeć od przebiegu regeneracji piłkarza. 

W 1/4 finału Pucharu Króla na San Mames Barcelona będzie musiała radzić sobie bez Messiego i Luisa Suareza, który jest zawieszony na dwa mecze za niesportowe zachowanie po spotkaniu z Espanyolem w 1/8 rozgrywek. Ekipa z Bilbao w 2015 roku wygrała z Katalończykami w Superpucharze Hiszpanii i pozbawiła Barcelonę szóstego tytułu w sezonie.

Reklama

Zobacz zestaw par w ćwierćfinale Pucharu Króla

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama