Reklama

Reklama

Lionel Messi ma sobowtóra. Sprzedaje papierosy na targu

Omer Husamedin jest uderzająco podobny do Lionela Messiego. Tak przynajmniej uważa on sam, wykorzystując swój wizerunek w mediach. Niedawno mężczyzna pokazał się na kurdyjskim targu, sprzedając papierosy.

Lionel Messi to zdecydowanie jedno z najgorętszych nazwisk w świecie sportu. Niedawnemu konfliktowi z Barceloną i temu, czy Argentyńczyk odejdzie z zespołu, pilnie przyglądali się nie tylko kibice.

Może właśnie tę chwilową burzę wykorzystał Omer Husamedin, który dla wielu bardzo przypomina Messiego. O mężczyźnie nakręcono między innymi reportaż, zaś fani futbolu, chętnie ustawiają się przy nim w kolejce do wspólnych zdjęć.

Husamedin sprzedaje papierosy na kurdyjskim bazarze. To właśnie dzięki czujnemu oku reporterskiemu dziennikarza lokalnej stacji, stał się prawdziwą gwiazdą.

Reklama

"Po porażce Barcelony z Bayernem śmiano się ze mnie i przypominano osiem straconych przez Barcę goli. Bardzo lubię Messiego. To świetny piłkarz i chciałbym go kiedyś odwiedzić" - powiedział w materiale filmowym sobowtór piłkarza.

Przechodnie mieli zwracać się do nieprawdziwego Messiego z pytaniem, czy ten zostanie w klubie i kiedy strzeli gola. Nie dla wszystkich mężczyzna przypomina jednak gwiazdora futbolu. To dlatego spotyka się również z niechęcią.

ABReklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL