Reklama

Reklama

"Lewy" musi czekać, a tu zgrzyty w Barcelonie! "Negocjacje zostały zerwane"

Jak informują hiszpańskie media, negocjacje FC Barcelona z Sergio Busquetsem zostały zerwane. Klub rozmawiał z zawodnikiem o odroczeniu wypłaty wynagrodzenia, lecz sprawa stanęła obecnie w martwym punkcie.

FC Barcelona ma problemy z zarejestrowaniem nowych piłkarzy - między innymi Roberta Lewandowskiego. I choć Polak ma zostać zgłoszony do rozgrywek już dzisiaj, w kolejce czekają jeszcze pozostali zawodnicy. 

Kluczem dla "Barcy" są nie tylko dźwignie finansowe, ale i oszczędności. W drugiej kwestii pomóc klubowi miał Sergio Busquets zgadzając się na odroczenie wypłaty pensji.

Reklama

FC Barcelona rozmawiała z Sergio Busquetsem. Negocjacje zerwane

Hiszpan nie straciłby ani centa, lecz otrzymałby należne mu pieniądze w późniejszym czasie. Sęk w tym, że kontrakt 34-latka obowiązuje tylko do czerwca 2023 roku. Później Sergio Busquets chciałby trafić do MLS.

Tymczasem - jak informuje włoski dziennikarz Matteo Moretto - Barcelona naciska, by doświadczony pomocnik podpisał kontrakt na dwa kolejne lata. W ten sposób mogłaby rozłożyć w czasie wypłatę wszelkich należności.

Klub i zawodnik pracowali nad odpowiednim rozwiązaniem, lecz negocjacje zostały zerwane. Obie strony być może wrócą jeszcze do rozmów, lecz czas pokaże z jakim skutkiem.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL