Reklama

Reklama

Legia zainteresowana Figueredo

Jak donoszą hiszpańskie media Legia Warszawa jest zainteresowana pozyskaniem Diego Figueredo z hiszpańskiego drugoligowca - Realu Valladolid.

23-letni Paragwajczyk w najbliższym czasie ma się pojawić w Polsce, aby na miejscu omówić szczegóły transferu, choć wysokość indywidualnego kontraktu już została ustalona przed miesiącem. Figueredo polecił Legii Jarosław Kołakowski, a konkretniej, jeden z współpracujących z nim menadżerów.

Sygnały o zainteresowaniu tym pomocnikiem docierały do Polski już miesiąc temu, ale sprawa bardzo szybko przycichła. Szczególnie, że pojawiła się możliwość sprowadzenia Marcina Burkhardta, który ostatecznie trafił na Łazienkowską. Pytany o tę sprawę trener Jacek Zieliński, po pierwszym meczu Legii w tym sezonie, z Arką Gdynia, mówił: - Chcemy pozyskać Burkhardta. Owszem, słyszałem o Figueredo, ale to nic konkretnego. Jeśli nie uda nam się pozyskać Burkhardta, postaramy się sprowadzić Paragwajczyka.

Reklama

Widocznie na Legii uznano, że jednak trzeba jeszcze bardziej wzmocnić środek pola.

Figueredo jest reprezentantem Paragwaju, brał udział w mistrzostwach świata 2002, a podczas igrzysk olimpijskich w Atenach wywalczył srebrny medal.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy