• 6 .Real Sociedad San Sebastián (56 pkt.)
  • 7 .Granada CF (56 pkt.)
  • 8 .Getafe CF (54 pkt.)

Łatwa wygrana i pech Barcy!

Niespodziewanie łatwo FC Barcelona pokonała na wyjeździe Valencię 3:0. Dwie bramki dla triumfatorów zdobył Samuel Eto'o.

Mecz ułożył się dla gości znakomicie. Po dwóch trafieniach Eto'o już w 27 minucie prowadzili bowiem 2:0. Przed przerwą stracili jednak Lionela Messiego.

Argentyńczyk nabawił się kontuzji i według wstępnej diagnozy jego występ w meczu z Realem Madryt, który zostanie rozegrany w następną niedzielę, jest wykluczony.

Po zmianie stron trzeciego gola dla Barcy dołożył Eidur Gudjohnsen. Caly mecz na ławce rezerwowych przesiedział Ronaldinho.

W drugim sobotnim spotkaniu Primera Division Espanyol pokonał w Barcelonie Levante 1:0. Zwycięskiego gola w dziewiątej minucie zdobył Daniel Jarque.

Dowiedz się więcej na temat: mecz | pech | wygrana