Reklama

Reklama

Koronawirus w piłce. Eden Hazard przechodzi "wirtualną" rehabilitację

Eden Hazard nie będzie dobrze wspomniał obecnego sezonu. Belg zaliczył wiele kontuzji i również obecnie musi zmagać się z trudnym okresem powrotu do zdrowia. Z uwagi na koronawirusa rehabilitacja piłkarza jest przeprowadzona... zdalnie.

Eden Hazard opuścił w tym sezonie aż 16 z 27 ligowych spotkań z powodu kontuzji. Również przez urazy Belg opuścił dwa ostatnie mecze przed zawieszeniem ligi. - Z powodu epidemii muszę pracować z fizjoterapeutą online. Wysyła mi filmiki, a ja staram się wykonywać ćwiczenia - stwierdził zawodnik Realu Madryt. 

- Przystosowanie się do kwarantanny nie jest łatwe. Cały czas mam blisko siebie spiżarnię, ale staram się tam nie chodzić - dodał Hazard cytowany przez "Mudno Deportivo". 

W obecnym sezonie Hazard zagrał zaledwie w 10 ligowych starciach, podczas których strzelił jedną bramkę i zaliczył cztery asysty. Pomocnik prawdopodobnie będzie mógł wyleczyć się do końca, bowiem nie wiadomo, kiedy rozgrywki Primera Division zostaną wznowione. 

Zobacz więcej informacji o Primera Division 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy