Reklama

Reklama

Kangin Lee na celowniku Realu Madryt

16-letni talent z Valencii, Kangin Lee znalazł się na celowniku Realu Madryt - donoszą hiszpańskie media. Koreańczykiem interesują się również Manchester City oraz Arsenal Londyn.

Primera Division - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

Urodzony w 2001 roku Kangin Lee przeprowadził się z rodziną do Hiszpanii sześć lat temu i trafił do szkółki Valencii.

Kilka lat temu, klub z Estadio Mestalla postanowił zapisać w jego kontrakcie klauzulę odstępnego w wysokości 3 milionów euro, bo 12-latek rozwijał się w ekspresowym tempie.

Hiszpańskie media informują, że Real Madryt jest bardzo blisko pozyskania nastolatka.

Reklama

Co ciekawe, jeśli dojdzie do transferu, Koreańczyk będzie mógł zagrać w najbliższym meczu, bo nie został wcześniej zarejestrowany w hiszpańskiej federacji piłkarskiej.

Koreański pomocnik może występować na skrzydle lub za plecami napastnika.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy