Reklama

Reklama

Joaquin Caparros zwolniony z Grenady

Po odpadnięciu z piłkarskiego Pucharu Hiszpanii, pracę w Granadzie stracił trener Joaquin Caparros. Jego zespół przegrał w dwumeczu 1/8 finału z Sevillą 1-6, a w La Liga zajmuje ostatnie miejsce.

59-letni Caparros, który w swojej karierze prowadził m.in. Villarreal, Sevillę, Deportivo La Coruna czy Athletic Bilbao, podpisał kontrakt z Granadą w maju 2014 roku.

Zespół przejmie tymczasowo szkoleniowiec drużyny młodzieżowej Joseba Aguado. W swoim pierwszym spotkaniu zmierzy się w niedzielę w stolicy kraju z broniącym tytułu mistrzowskiego Atletico Madryt.

Na następcę Caparrosa media typują Abela Resino, byłego trenera m.in. Atletico, Levante i Celty Vigo. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy