Reklama

Reklama

Hiszpania: remis w starciu Getafe CF z Realem Valladolid

Getafe CF na swoim Coliseum Alfonso Perez zremisowało 0-0 z Realem Valladolid w meczu otwierającym 3. kolejkę Primera Division.

Getafe CF i Real Valladolid w piątkowy wieczór w Madrycie otwierały swoim pojedynkiem 3. kolejkę gier w sezonie 2018/2019 Primera Division. Goście, wzmocnieni wiadomością o przejęciu sterów w klubie przez słynnego Brazylijczyka Ronaldo, liczyli na pierwszy triumf w tegorocznych rozgrywkach.

Goście atakowali, stwarzali kolejne okazje, ale jak w transie bronił znakomity David Soria, dzięki któremu na tablicy wyników do przerwy widniał remis 0-0. Po zmianie stron Getafe zagrało nieco odważniej, ale i tak nie było w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Blisko był Nemanja Maksimović, ale kwadrans przed końcem gry trafił tylko w słupek.

Reklama

Tym samym po bezbramkowym remisie jeden punkt został w Madrycie, a jeden pojechał do Valladolid.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama