• 6 .Real Sociedad San Sebastián (30 pkt.)
  • 7 .Granada CF (27 pkt.)
  • 8 .Real Club Celta de Vigo (23 pkt.)

Getafe CF - Sevilla FC 2-1. Gol Krychowiaka

Piłkarze Getafe CF pokonali Sevillę 2-1 w 22. kolejce Primera Division. Cały mecz w zespole gości rozegrał Grzegorz Krychowiak i strzelił pięknego gola.

Primera Division - zobacz wyniki, strzelców, składy, terminarz i tabelę

W 28. minucie sędzia podjął kontrowersyjną decyzję i podyktował rzut karny dla gospodarzy. Pewnym strzałem na gola zamienił go Álvaro Vázquez, który zupełnie zmylił bramkarza Sevilli.

W 66. minucie wyrównał Grzegorz Krychowiak. Polski pomocnik huknął z 25 metrów i piłka wpadła do bramki tuż przy słupku.

Pięć minut przed końcem gospodarze skontrowali, bramkarz Sevilli dwoił się i troił, aby uratować swój zespół. Obronił dwa strzały, ale w końcu pokonał go Pedro Leon i odzyskał prowadzenie dla miejscowych.

Getafe CF - Sevilla FC 2-1 (1-0)

Zobacz raport meczowy

Dowiedz się więcej na temat: Grzegorz Krychowiak | FC Sevilla | Getafe CF | Primera Division