Reklama

Reklama

Gerard Pique dementuje transferowe plotki

- Barcelona to moje życie. Nie myślę o odejściu z klubu - powiedział obrońca Barcelony Gerard Pique w wywiadzie dla telewizji Movistar.

"To, że nie zagrałem w dwóch czy trzech meczach niczego nie zmienia. Będę walczył z całych sił o miejsce w składzie" - dodał Pique dając jasno dał do zrozumienia, iż nie planuje w najbliższym czasie przeprowadzki.

Słowa Pique powinny zakończyć spekulacje na temat jego ewentualnych przenosin do Premier League. Brytyjskie media przekonywały ostatnio, że przenosiny Hiszpana na Wyspy to niemal pewnik. Najbardziej zainteresowane zatrudnieniem 27-latka miały być Chelsea i Manchester United.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy