Reklama

Reklama

FC Barcelona. Neymar: Albo Unzue, albo ja

Neymar, podczas jednego z ostatnich treningów, pokłócił się z asystentem trenera Luisa Enrique - Juanem Unzue. Wściekły piłkarz zagroził nawet, że jeśli Unzue zostanie w klubie, to on z niego odejdzie.

O sprawie poinformował hiszpański dziennik sportowy "El Mundo Deportivo". Podczas jednego z treningów asystent trenera, Juan Unzue w ostrych słowach zrugał nieprzykładającego się do zajęć Brazylijczyka.

- Jeśli tak będziesz pracować, skończysz jak Ronaldinho - miał krzyknąć w stronę Neymara. Zawodnik po tych słowach opuścił boisko.

Według "El Mundo Deportivo" 25-letni zawodnik miał zagrozić, że jeżeli asystent Enrique pozostanie w klubie, to on z niego odejdzie.

Dotychczas Unzue był wymieniany w gronie potencjalnych następców Enrique, lecz w świetle najnowszych rewelacji jego szanse na zastąpienie trenera spadły niemal do zera.

Reklama

WG

Primera Division: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy