Reklama

Reklama

FC Barcelona. Lionel Messi stawi się na poniedziałkowym treningu

Argentyńskie media podają, że Lionel Messi pojawi się na treningu FC Barcelona, który odbędzie się w poniedziałek. Wówczas klub zadecyduje czy będzie on trenował sam czy z resztą drużyny.

Przyszłość Lionela Messiego nadal nie jest znana. Wtorkowe doniesienia europejskich mediów mówiły, że Argentyńczyk zdecydował się na odejście z klubu i chciałby przenieść się do Manchesteru City. 

Zanim to się jednak stanie, to Messi zamierza wypełnić swoje obowiązki w Barcelonie i stawi się na pierwszym treningu pod wodzą nowego trenera Ronalda Koemana, który odbędzie się w poniedziałek. 

Jak twierdzi "TyC Sports" wtedy władze klubu podejmą decyzję, czy Messi będzie mógł trenować z resztą zespołu. Podobno rozpatrywana jest również możliwość treningów indywidualnych na bocznym boisku. 

Pomimo zapowiedzi Argentyńczyka, dyrektor sportowy Barcy Ramon Planes stwierdził, że Messi zostanie w Barcelonie i wokół niego będzie budowana drużyna. Piłkarz chciałby skorzystać z klauzuli odejścia, jednak "Duma Katalonii" twierdzi, że aktywowanie jej po 10 czerwca nie jest możliwe. 

Zobacz więcej doniesień o Primera Division

PA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL