Reklama

Reklama

  • 1 .Real Madryt (46 pkt.)
  • 2 .Sevilla FC (38 pkt.)
  • 3 .Real Betis Balompié (33 pkt.)
  • 4 .Rayo Vallecano (30 pkt.)
  • 5 .Atletico Madryt (29 pkt.)
  • 6 .Real Sociedad San Sebastián (29 pkt.)
  • 7 .FC Barcelona (28 pkt.)
  • 8 .Valencia Club de Futbol (28 pkt.)

FC Barcelona. Fabregas: Messi zakończy karierę w Barcelonie

W ostatnich dniach sporo mówi się o narastającym konflikcie na linii Lionel Messi - FC Barcelona. - Rozmawiałem z nim i zawsze chciał zakończyć karierę w Barcelonie - twierdzi były zawodnik "Dumy Katalonii" Cesc Fabregas.

Napięcie między Messim a zarządem Barcelony jest coraz bardziej wyczuwalne. Świadczą o tym choćby nerwowe komentarze zawodnika podczas negocjacji o ustalenia dotyczące obniżki pensji na czas koronawirusa. Coraz bardziej skonfliktowany z władzami klubu jest zresztą nie tylko Messi, ale i spora grupa piłkarzy. W samym zarządzie także dochodzi do tarć.

Obecny kontrakt Messiego, który jest związany z "Dumą Katalonii" od 2000 roku, obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku. I choć jeszcze niedawno mówiło się, że piłkarz może - wzorem Andresa Iniesty - podpisać "dożywotnią" umowę, tak teraz wydaje się to coraz mniej prawdopodobne. Pojawiały się nawet pogłoski, że wiele klubów chciałoby skorzystać na konflikcie Messiego z Barceloną.

Według Cesca Fabregasa, wychowanka i byłego piłkarza Barcy, sześciokrotny zdobywca Złotej Piłki nigdzie się nie wybiera.

- Rozmawiałem z nim i zawsze chciał zakończyć karierę w Barcelonie - powiedział Fabregas, cytowany przez Goal.com.

- W klubie może dojść do różnych rzeczy, ale jestem w pełni przekonany, że jego kariera zakończy się w Barcelonie.

Fabregas, obecnie zawodnik AS Monaco, w 2003 roku odszedł ze szkółki Barcelony do Arsenalu. Do "Blaugrany" powrócił jednak później i grał tam w latach 2011-14. Z Messim wystąpił wspólnie w 123 spotkaniach, asystował przy 16 z bramek Argentyńczyka. Sam strzelił 10 goli po podaniach Messiego.

Reklama


WG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL