Reklama

Reklama

FC Barcelona chce ściągnąć zapomnianą gwiazdę. Piłkarz potwierdza

Szukająca wzmocnień FC Barcelona może przeprowadzić zaskakujący transfer. Na celowniku klubu z Camp Nou znalazł się Oscar - pomocnik chińskiej ekipy Shanghai Port.

Oscar potwierdził zainteresowanie ze strony FC Barcelona w rozmowie z TNT Sports.

- Powiedziano mi o zainteresowaniu. Myślę, że wciąż próbują coś wymyślić. Barcelona ma problem z rejestrowaniem nowych zawodników i musi uporządkować rozmowy z moim klubem. Chcieliby, bym dołączył do drużyny do końca sezonu. Wciąż rozmawiają, sprawa jest w toku, ale wciąż jest problem z nowymi nabytkami. Dani Alves chyba się o tym przekonał - powiedział Brazylijczyk, wspominając o swoim rodaku.

Oscar na celowniku FC Barcelona. Zaskakujący transfer w toku

W latach 2012-17 Oscar błyszczał na europejskich boiskach, będąc zawodnikiem Chelsea. Później jednak w pogoni za fortuną zdecydował się na zaskakujący transfer do Chin, w których gra do dnia dzisiejszego. 

Czy FC Barcelona zdoła ponownie sprowadzić go na Stary Kontynent?

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy