• 6 .Cádiz CF (15 pkt.)
  • 7 .FC Barcelona (14 pkt.)
  • 8 .Granada CF (14 pkt.)

Elche - Valencia 0-4. Grał Tytoń

Elche, z Przemysławem Tytoniem w bramce, przegrało z Valencią 0-4 w piątkowym meczu 28. kolejki Primera Division.

Primera Division - zobacz wyniki, strzelców, składy, terminarz i tabelę

Tuż przed końcem pierwszej połowy Pablo Piatti świetnie dośrodkował w kierunku dalszego słupka i zaskoczony Tytoń nie przeciął podania. Wprawdzie odbił piłkę po strzale Sofiane'a Feghouliego z ostrego kąta, ale nadbiegający Andre Gomes z bliska trafił do siatki.

W 57. minucie goście podwyższyli na 2-0 po akcji na prawym skrzydle. Kapitalnie zagrał Feghouli, Mario Paszalić nie upilnował Gomesa, a jego dośrodkowanie strzałem z trzech metrów na gola zamienił Paco Alcacer.

W 71. minucie Feghouli znów rozmontował defensywę gospodarzy, Gomes dośrodkował z prawej strony, a Roco uprzedził Tytonia i wpakował piłkę do własnej bramki.

Wynik ustalił Nicolas Otamendi, który strzałem głową pokonał Tytonia po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Elche CF - Valencia CF 0-4 (0-1)

Zobacz raport meczowy

Dowiedz się więcej na temat: Primera Division | Elche CF | Valencia CF | Przemysław Tytoń