Reklama

Reklama

El. MŚ 2018. Messi po porażce z Brazylią: Jesteśmy w g**nianej sytuacji

Lionel Messi ostro skomentował porażkę Argentyny z Brazylią (0-3) w eliminacjach do mistrzostw świata. – Musimy zmienić tę g**nianą sytuację – powiedział po meczu napastnik Barcelony.

Dla Argentyny porażka z Brazylią była już czwartą w eliminacjach do mistrzostw świata. Obecnie "Albicelestes" zajmują szóste miejsce w tabeli, które nie premiuje ich do gry na mundialu.

- Musimy pracować z głową, ponieważ ta reprezentacja ma dobrych piłkarzy. Kiedy jednak głowa nie funkcjonuje, nogi odmawiają posłuszeństwa. Musimy myśleć pozytywnie i zmienić tę g**nianą sytuację, w której się znaleźliśmy. Wiemy, że będziemy dostawać ciosy z każdej strony. Musimy być jednak silni - mówił Messi po meczu z Brazylią.

Reklama

Argentyńczyk przyznał,  że nie spodziewał się tak wysokiej porażki w starciu z ekipą "Canarinhos".

- Wiedzieliśmy, że to trudny rywal, ale nie spodziewaliśmy się takiego wyniku. Do pierwszego gola meczy był wyrównany - mówił Messi i zaznaczał, że trzeba zapomnieć o tym spotkaniu i skupić się na kolejnym starciu.

W czwartek Argentyna zmierzy się z Kolumbią. Wygranej potrzebuje bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

- Nie możemy więcej powtórzyć takiej gry. Margines błędu wynosi zero. Nie możemy stracić więcej punktów. Rywal nie ma znaczenia. Wiemy, że musimy dużo zmienić - skwitował Argentyńczyk.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL