Reklama

Reklama

Cristiano Ronaldo: Potrzebuję ludzi, którzy mnie nienawidzą

- Naprawdę potrzebuję ludzi, którzy mnie nienawidzą. Oni pomogli mi osiągnąć wszystko w sporcie - powiedział Cristiano Ronaldo w wywiadzie dla "Coach Magazine".

Portugalczyk od wielu lat jest czołowym piłkarzem świata. Trzy razy w karierze został nagrodzony "Złotą Piłką". Z Manchesterem United i Realem Madryt osiągnął wiele sukcesów.

Tutaj odnosi się do kilku kwestii związanych ze swoja karierą.

Klucz do sukcesu: - Używać negatywnych opinii do motywowania siebie. Naprawdę potrzebuję ludzi, którzy mnie nienawidzą. Oni pomogli mi osiągnąć wszystko w sporcie.

Trener, któremu najwięcej zawdzięcza: - Za taką osobę uważam Aleksa Fergusona. Wszyscy moi szkoleniowcy byli dla mnie ważni, ale, kiedy przychodziłem do Realu Madryt byłem mężczyzną, a do Manchesteru United dzieckiem. Trafiłem do jednego z największych klubów na świecie i tam był Sir Alex.

Reklama

O Lionelu Messim: - Darzymy się wzajemnym szacunkiem. Media sprzedają tę sytuację, jako wielką rywalizację, ale tak nie jest. Nie jesteśmy przyjaciółmi, ale szanujemy się nawzajem.

Kto jest najlepszym taktykiem: - Grałem pod wodzą wielu trenerów, ale to Jose Mourinho jest największym analitykiem. Wszystko studiuje do ostatniego szczegółu.

Piłkarscy idole: - Nikt nie jest bardziej wymagający dla mnie niż ja sam. Podziwiałem Figo i Rui Costę, ale nigdy nikogo nie naśladowałem.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Primera Division

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy