Reklama

Reklama

Cristiano Ronaldo na gali Złotej Piłki robił za tłumacza Messiemu i Neymarowi

Ani Lionel Messi, ani też Neymar nie rozumieją języka angielskiego. Na gali rozdania Złotej Piłki Cristiano Ronaldo musiał tłumaczyć gwiazdom Barcelony, o czym mówią prowadzący.

- Przed galą, kiedy staliśmy na scenie, byłem tłumaczem dla Neymara i Messiego. Powiedziałem, że będą musieli mi za to zapłacić - żartował z zaistniałej sytuacji Cristiano Ronaldo.

Na boisku piłkarze nie mają dla siebie litości, ale poza nim, jak widać nie mają oporów by służyć sobie pomocą. Zarówno Messi, Neymar, jak i Cristiano często zresztą podkreślają, że darzą się sympatią. 

- Zawsze mieliśmy dobre relacje - zapewnił CR7.

Reklama

Na gali w Zurychu Lionel Messi odebrał piątą Złotą Piłkę w karierze. Drugie miejsce zajął Cristiano Ronaldo. Neymar był trzeci. Tuż za czołową trójką napastników na świecie znalazł się natomiast nasz rodak Robert Lewandowski

Złota Piłka. Robert Lewandowski na 4. miejscu na świecie. Czytaj więcej

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy