Reklama

Reklama

Cristiano Ronaldo: Lepiej rozumiemy się z Zidane'em niż Banitezem

Cristiano Ronaldo, gwiazda Realu Madryt, powiedział, że piłkarze są w lepszych stosunkach z trenerem Zinedine'em Zidane'em niż z jego poprzednikiem Rafaelem Benitezem.

Francuski szkoleniowiec zaczął pracą z pierwszym zespołem "Królewskich" od dwóch wysokich zwycięstw - 5-0 z Deportivo La Coruna i 5-1 ze Sportingiem Gijon.

"Zidane miał dobry wpływ na zespół. Szczerze mówiąc z niektórymi trenerami dogadujesz się lepiej niż z innymi" - powiedział Ronaldo.

"Oczywiście pod wodzą Beniteza jak najlepiej wykonywałem swoją pracę i dawałem z siebie wszystko, tak jest niezależnie od tego, kto pracuje z drużyną. Nigdy nie miałem złego zdania o Benitezie. On starał się pracować w Realu najlepiej jak umie, ale inaczej patrzy na piłkę niż 'Zizou'. Nie pytajcie mnie dlaczego, ale bardziej dogadujemy się z Zidane'em" - dodał.

Reklama

Portugalczyk zaprzeczył także, że piłkarze Realu grali specjalnie przeciwko byłemu szkoleniowcowi.

"Piłkarze nie robią takich rzeczy. Przynajmniej ja, niezależnie od sympatii, traktuję podejście do zawodu poważnie" - stwierdził Ronaldo.

Zobacz sytuację w Primera Division

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy