Reklama

Reklama

Cristiano Ronaldo będzie bronić się przed sądem

W poniedziałek Cristiano Ronaldo stanie przed sądem w związku z oskarżeniami o oszustwa podatkowe. Piłkarz ma być przesłuchiwany za zamkniętymi drzwiami.

Według doniesień Portugalczyk miał oszukać państwo na 14,7 mln euro. Nieścisłości mają dotyczyć lat 2011-2014. Piłkarz przed sądem będzie chciał dowieść swojej niewinności.

Portugalczyka bronić będzie firma "Baker&Mckenzie", która zapewnia, że jej klient starannie i poprawnie uzupełniał zeznania podatkowe. Prawnicy piłkarza zapewniają, że doszło do nieporozumienia w oszacowaniach, czego nie można uznać za oszustwo podatkowe.

Chociaż przesłuchanie Portugalczyka ma się odbyć za zamkniętymi drzwiami, na zawodnika ma czekać około 150 dziennikarzy.

Reklama

Napastnikowi Realu Madryt grozi kara więzienia, która jak informują media w Hiszpanii, może zostać zamieniona na 29 milionów euro kary. Ronaldo nie ma jednak zamiaru iść na taką ugodę z sądem, ponieważ cały czas jest przekonany o swojej niewinności. Zawodnikowi grozi kara od 15 miesięcy do sześciu lat pozbawienia wolności.

Ronaldo do tej pory przebywał na wakacjach z rodziną. Do treningów z Realem Madryt ma wrócić piątego sierpnia.

AK

Zobacz terminarz Primera Division

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy