Reklama

Reklama

Tabela gr. E "Polskiej" :
  • 1. Szwecja (4 pkt.)
  • 2. Słowacja (3 pkt.)
  • 3. Hiszpania (1 pkt.)
  • 4. Polska (0 pkt.)

Co dalej z Messim? On wierzy, że Argentyńczyk trafi do jego klubu

Jorge Mas, właściciel Interu Miami, wierzy, że jego klub będzie w przyszłości będzie w stanie zapewnić sobie usługi Lionela Messiego.

Argentyńczykowi z końcem czerwca wygasa umowa z Barceloną i na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji, czy zostaje w klubie, czy odchodzi.

Z pojawiających się doniesień można wywnioskować, że Messi jeszcze przed dwa sezony będzie graczem "Dumy Katalonii", a potem przeniesie się do MLS.

Mas twierdzi, że on i David Beckham, inny z właścicieli, są mocno zaangażowani w angaż Messiego.


"David i ja pracujemy bardzo ciężko, mamy aspiracje, by pozyskiwać najlepszych graczy, a Leo Messi jest wielkim zawodnikiem, prawdopodobnie najlepszym piłkarzem wszech czasów" - powiedział Mas w wywiadzie dla dziennika "Miami Herald".

"Podchodzę z optymizmem do gry Messiego w koszulce Interu Miami, ponieważ myślę, że uzupełniłoby to spuściznę najlepszego zawodnika naszego pokolenia, a równocześnie spotkałaby się z ambicjami właścicieli klubu, by zbudować światowej klasy zespół" - dodał.

Argentyńczyk przyznał w wywiadzie udzielonym pod koniec zeszłego roku, że jest zainteresowany grą w USA w pewnym momencie kariery.

"Zawsze mówiłem, że chciałbym doświadczyć życia w USA, bycia w tamtejszej lidze, ale czy tak się stanie, to nie wiem" - powiedział.

Reklama

Pawo

Dowiedz się więcej na temat: Lionel Messi | FC Barcelona | Inter Miami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje