Reklama

Reklama

Chińczycy oferują Daniemu Alvesowi 12 mln euro za sezon!

Dani Alves, obrońca FC Barcelona, otrzymał bardzo lukratywną ofertę od klubu z chińskiej ekstraklasy, poinformował kataloński dziennik "Mundo Deportivo".

Gazeta podała, że przedstawicielom Brazylijczyka zaoferowano trzyletni kontrakt wart 12 milionów euro za sezon, ale Chińczycy nie złożyli jeszcze oficjalnej oferty.

"Mundo Deportivo" donosi, że Barcelona będzie miała czas na jej ewentualne rozważenie, bo okno transferowe w chińskiej ekstraklasie jest otwarte aż do 26 lutego.

Wielu piłkarzy z Ameryki Południowej przeniosło się w zimie do Państwa Środka, łącznie z Jacksonem Martinezem, Fredym Guarinem, Ramiresem czy Aleksem Teixeirą.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy