Reklama

Reklama

Cesc Fabregas: Messi musi odpocząć od piłki

- Lionel Messi musi jakiś czas odpocząć od piłki i w pełni się wyleczyć - powiedział kolega Argentyńczyka z Barcelony Cesc Fabregas. Snajper "Dumy Katalonii" nabawił się kontuzji mięśnia lewego uda w wyjazdowym meczu z Betisem Sewilla.

Messi przebywał na boisku zaledwie 20 minut. Z powodu urazu Argentyńczyk nie mógł kontynuować gry. Na razie nie wiadomo, jak długo snajper Barcelony będzie musiał pauzować. W poniedziałek Messi ma przejść szczegółowe badania.

Brak tego znakomitego napastnika nie przeszkodził Barcelonie w odniesieniu efektownego zwycięstwa 4-1. W strzelaniu goli Messiego wyręczyli: Neymar, Pedro i Fabregas, który dwukrotnie trafił do siatki Betisu.

Fabregasa również czeka wizyta u lekarza, bo po meczu narzekał na ból w kolanie. Były gracz Arsenalu nie ma jednak wątpliwości, że Messi nie powinien się spieszyć z powrotem na boisko.

"Przydarzyło mi się coś podobnego. Wierzyłem, że wszystko jest już w najlepszym porządku, ale okazało się, że tak nie jest. Byłem bardzo rozczarowany faktem, że muszę opuścić kilka spotkań" - stwierdził Fabregas.

Messi borykał się z urazami mięśni uda od początku roku i wiele wskazuje na to, że nie będzie mógł zagrać w przyszłym tygodniu w towarzyskich meczach reprezentacji z Ekwadorem oraz Bośnią i Hercegowiną.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL