Reklama

Reklama

Cesc Fabregas do wzięcia za 37 milionów euro

Według informacji "Daily Telegraph" FC Barcelona podała cenę za jaką jest skłonna sprzedać Cesca Fabregasa. Reprezentant Hiszpanii jest do wzięcia za 37 milionów euro.

Fabregasem poważnie zainteresowane są kluby angielskie. W kolejce po utalentowanego pomocnika ustawiły się Chelsea, Arsenal i Manchester City.

27-letni Hiszpan był zawodnikiem "Kanonierów" w latach 2003-2011. Największe sukcesy osiągał z drużyną narodową. W dorobku ma m.in. tytuł mistrza świata (2010) i mistrza Europy (2008, 2012).

Z Barceloną zdobył aż siedem różnych tytułów (od mistrzostwa Hiszpanii po triumf w Klubowych Mistrzostwach Świata).

Fabregas znalazł się w składzie Hiszpanii na mistrzostwa świata w Brazylii.

Reklama

Pozostając w temacie plotek transferowych warto wspomnieć o koledze klubowym Fabregasa, Xavim Hernandezie.

Doświadczonym graczem drugiej linii, jak podaje "Daily Star", interesują się kluby z Manchesteru i Arsenal.

Xavi zdecydował jednak, że nie podejmie żadnej decyzji w sprawie przeprowadzki do innego klubu, zanim nie odbędzie poważnej rozmowy z nowym trenerem Barcy - Luisem Enrique.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama