• 6 .Real Sociedad San Sebastián (56 pkt.)
  • 7 .Granada CF (56 pkt.)
  • 8 .Getafe CF (54 pkt.)

Celta Vigo - Atletico Madryt 1-1 w 35. kolejce Primera Division

Celta Vigo zremisowała 1-1 z Atletico Madryt w 35. kolejce Primera Division. Goście nie są w stanie odrobić straty do Realu Madryt i Barcelony.

Primera Division: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

Początek meczu nie zwiastował sensacji. Już w 1. minucie Atletico wyszło na prowadzenie! Do bramki rywala z najbliższej odległości trafił Alvaro Morata.

Atletico Madryt słynie z meczów wygrywanych właśnie stosunkiem 1-0, ale tym razem piłkarze Diego Simeone nie zdołali dotrzymać prowadzenia do końca meczu. Gola na wagę remisu zdobył w 49. minucie Francisco Beltran.

Goście mają mecz więcej rozegrany od Realu i Barcelony, lecz tracą już kolejno 14 i 10 punktów do najgroźniejszych rywali. Zajmują trzecie miejsce w tabeli, wyprzedzając Sevillę o trzy "oczka". Ona także ma rozegrany mecz mniej.

Z kolei Celta Vigo oddaliła się od strefy spadkowej już na siedem punktów i zajmuje 15. miejsce w tabeli.

35. kolejka Hiszpania - Primera Division
2020-07-07 22:00 | Stadion: Abanca-Balaídos | Arbiter: José María Sánchez Martínez

Celta Vigo
81′ Rubén Blanco Veiga
Jan Oblak
Joseph Aidoo
Santiago Arias
Hugo Mallo Novegil
José Gimenez79′
51′ Jeison Fabián Murillo Cerón
Renan Augusto Lodi dos Santos23′ 69′
Lucas René Olaza Catrofe
Stefan Savić
47′ Jorge Sáenz de Miera Colmeiro
Marcos Llorente Moreno68′
 49′ Francisco José Beltrán Peinado
Jorge Resurrecion Merodio Koke
22′ 60′ Brais Méndez Portela
Thomas Teye Partey68′
Okay Yokuşlu
. Saul Niguez
90′ Iago Aspas
Ángel Martín Correa73′
59′ Fiodor Smołow
Alvaro Morata  1′ 88′
81′ Iván Villar Martínez
Antonio Adan Garrido
José Manuel Fontán Mondragón
Felipe Augusto de Almeida Monteiro
Kevin Vázquez Comesaña
Manuel Sánchez De La Peña69′
90′ Filip Bradarić
Ricard Sánchez Sendra
Pape Cheikh Diop Gueye
Kieran Trippier
Jacobo González Rodrigañez
Hector Herrera68′ 90′
60′ Alcantara Rafinha
Thomas Lemar73′
Gabriel Matías Fernández Leites
Antonio Moya Vega
Juan Hernández García
Rodrigo Riquelme Reche
59′ Santiago Mina Lorenzo
Victor Machin Perez Vitolo68′
36′ Manuel Agudo Duran Nolito