Reklama

Reklama

Casillas w Arsenalu za 20 milionów euro?

Iker Casillas wrócił do zdrowia po kontuzji, ale nadal jest pomijany przy ustalaniu składu przez szkoleniowca Realu Madryt. Czy skonfliktowany z Jose Mourinho bramkarz zmieni latem pracodawcę? Według angielskich mediów jest to całkiem prawdopodobne.

"Daily Mail" utrzymuje, że poważnie zainteresowani sprowadzeniem utytułowanego bramkarza są włodarze Arsenalu Londyn. Szefowie "Kanonierów" są skłonni zaoferować Realowi 20 milionów euro za Casillasa.

Z tego transferu, o ile można brać plotki angielskiego tabloidu na poważnie, na pewno nie ucieszyliby się Łukasz Fabiański i Wojciech Szczęsny, którzy rywalizują o miejsce w wyjściowym składzie londyńskiej drużyny.

Reklama

Temat sprowadzenia Casillasa do Arsenalu nie jest nowy. Już w styczniu o możliwości przeprowadzenia takiego transferu informowała "Marca". Innym angielskim klubem, z którym łączony był w ostatnim czasie Casillas, jest Manchester United. W tym przypadku w grę miałaby wejść wymiana za hiszpańskiego bramkarza "Czerwonych Diabłów" - Davida de Geę.

Casillas w konflikt z Mourinho popadł pod koniec ubiegłego roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL