• 6 .CA Osasuna (3 pkt.)
  • 7 .Getafe CF (3 pkt.)
  • 8 .Cádiz CF (3 pkt.)

Były wiślak strzelił gola Atletico Madryt

Do niespodzianki doszło w niedzielnym meczu 36. kolejki Primera Division. Levante zremisowało u siebie Atletico Madryt 2-2 (1-1). Drugiego gola dla gospodarzy strzelił były zawodnik Wisły Kraków Kalu Uche.

Atletico nie obroni mistrzowskiego tytułu, ale walczy o 3. miejsce, które daje prawo gry w Lidze Mistrzów. Remis z Levante nieco komplikuje sytuację podopiecznym Diego Simeone. Atletico wprawdzie nadal zajmuje 3. miejsce w tabeli, ale ma tylko cztery punkty przewagi nad czwartą Valencią. Do końca sezonu Primera Division pozostały dwie kolejki.

Prowadzenie dla Levante uzyskał w 32. minucie David Barral. Radość gospodarzy trwała zaledwie trzy minuty, bo do remisu doprowadził Guilherme Siqueira.

Gola na 2-1 dla gospodarzy strzelił były wiślak Kalu Uche w 63. minucie. Atletico ruszyło do odrabiania strat i dziesięć minut przed końcem meczu punkt gościom uratował rezerwowy Fernando Torres.

Levante UD - Atletico Madryt 2-2 (1-1)

Bramki: 1-0 David Barral (32.), 1-1 Guilherme Siqueira (35.), 2-1 Kalu Uche (63.), 2-2 Fernando Torres (80.)

Wyniki, terminarz i tabela Primera Division

Dowiedz się więcej na temat: Atletico Madryt | Levante | Primera Division | Kalu Uche