Reklama

Reklama

Brożek podpisał kontrakt z najstarszym klubem w Hiszpanii

Paweł Brożek podpisał w piątek kontrakt z hiszpańskim klubem Real Club Recreativo de Huelva. To najstarszy klub w Hiszpanii, którego powstanie datuje się na rok 1889. Obecnie drużyna gra w II lidze hiszpańskiej.

W piątek rano reprezentant Polski przeszedł pomyślnie badania medyczne, po czym parafował 2-letni kontrakt. 

Na boisku Paweł będzie występował z numerem 9. W związku z tym, że drużyna wyjechała już na najbliższy mecz ligowy przez weekend trenował będzie indywidualnie. Do kolegów z zespołu dołączy na początku przyszłego tygodnia.

W tej rundzie nowa drużyna byłego napastnika Wisły Kraków rozegrała już dwa mecze. Najpierw w wyjazdowym spotkaniu przegrała z Deportivo Xerex 0-2, by potem u siebie pokonać CD Mirandes 1-0.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama