Reklama

Reklama

Betis Sewilla zwolnił trenera. Zastąpi go Juan Carlos Garrido

Jose "Pepe" Mel został zwolniony z funkcji trenera występującego w hiszpańskiej ekstraklasie Betisu Sewilla, którego piłkarzem jest reprezentant Polski Damien Perquis. Zastąpi go Juan Carlos Garrido.

W 15 ligowych meczach Betis zgromadził zaledwie 10 punktów i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. W niedzielę zespół zanotował czwarty w tym sezonie remis (2-2 z Rayo Vallecano). Wcześniej doznał dziewięciu porażek i odniósł tylko dwa zwycięstwa.

50-letni Mel prowadził ekipę z Sewilli od 2010 roku. Wcześniej przez sześć lat był trenerem Rayo Vallecano.

Perquis na początku listopada przeszedł operację złamanej w dwóch miejscach szczęki i obecnie przechodzi rehabilitację.

Późnym wieczorem kierownictwo klubu potwierdziło, że Mela - zgodnie z wcześniejszymi spekulacjami hiszpańskiej prasy - zastąpi na stanowisku były trener Villarreal Juan Carlos Garrido.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy