Reklama

Reklama

Benitez pożegnał się z Realem Madryt. "To był wielki zaszczyt"

Rafael Benitez na swojej oficjalnej stronie internetowej, pożegnał się z kibicami i piłkarzami Realu Madryt. "To był zaszczyt i wielki przywilej prowadzić ten klub" - napisał Hiszpan, który w poniedziałek został zwolniony z funkcji szkoleniowca "Królewskich".

"Na końcu mojej pracy w roli trenera Realu Madryt, chciałbym użyć tego artykułu do pożegnania się z wszystkim osobami związnymi z klubem. Chciałbym podkreślić, że to był zaszczyt i wielki przywilej prowadzić klub, w którym dorastałem jako osoba, zawodnik i trener. Dla kibica Realu, którym jestem, praca dla tych barw była wielkim wyróżnieniem. Chciałbym podziękować przede wszystkim tym, którzy od początku mnie wspierali i sprawiali, że moja praca była łatwiejsza. Dziękuję za każdą okazaną mi pomoc" - napisał Rafael Benitez.

Reklama

Hiszpański trener odniósł się także do zastępującego go na stanowisku Zinedine Zidane'a: "Życzę powodzenia mojemu następcy i jego sztabowi. Życzę także wszystkiego, co najlepsze piłkarzom i wszystkim trenerom pracującym w klubie".

Na końcu swojego artykułu Benitez drukowanymi literami napisał: "Hala Madrid i nic więcej".

Hiszpan został zwolniony po zaledwie siedmiu miesiącach pracy na Bernabeu. W lidze przegrał trzy mecze, w tym El Clasico z Barceloną (0-4). Po zremisowanym w ostatniej kolejce spotkaniu z Valencią (2-2) prezes Realu Florentino Perez podjął decyzję o zatrudnieniu nowego szkoleniowca. Został nim były piłkarz "Królewskich" - Zinedine Zidane.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy