Reklama

Reklama

Barcelona - Deportivo 4-0. Rabona Suareza. "Oczywiście, że to był gol"

Mimo że Luis Suarez strzelił w niedzielę dwa gole, a Barcelona pokonała Deportivo La Coruna 4-0, Urugwajczyk nie był do końca do zadowolony, bo, jego zdaniem, sędzia zabrał mu hat tricka. W pierwszej połowie napastnik Barcy popisał się raboną, ale Antonio Mateu uznał, że po efektownym strzale piłka nie przekroczyła linii bramkowej.

Spektakularnym trafieniem Suarez próbował się popisać w 45. minucie.

Choć mógł dobić piłkę z bliska lewą nogą, zdecydował się na rabonę pod publiczkę. Gol nie został zaliczony, ponieważ według sędziego bramkarz Depor zatrzymał piłkę na linii.

- Gol raboną był oczywisty - oponował jednak Luis Saurez. - Piłka wpadła do siatki. Widziałem to bardzo dobrze, ponieważ znajdowałem się tuż obok - żalił się Urugwajczyk, który ostatecznie musiał zadowolić się dwoma trafieniami. Poza nieuznanym golem miał jeszcze jednego pecha, gdy piłka po jego strzale trafiła w słupek.

Reklama

Pikanterii sprawie dodaje to, że to nie pierwsza sytuacja w tym sezonie, kiedy sędziowie zabrali gola Barcelonie. Choć tym razem to nie był rozbój w biały dzień jak niedawno z Valencią, kiedy z gola okradziony został Lionel Messi.

Dorobek Urugwajczyka w niedzielę mógł być bardziej okazały, choć Luis Suarez i tak nie ma ostatnio na co narzekać. Początek sezonu miał katastrofalny, w ośmiu meczach strzelił zaledwie dwa gole, ale przed El Clasico imponuje formą. W ostatnich siedmiu meczach strzelił aż sześć goli i jest o niebo skuteczniejszy od Lionela Messiego.

łup

Primera Division: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL