Reklama

Reklama

Bale odchodzi z Realu. „Marca” nie ma wątpliwości

Najbardziej krytykowany w tym sezonie jest zdecydowanie Karim Benzema, ale to nie on ma opuścić jako pierwszy słynne trio BBC. „To są ostatnie miesiące Garetha Bale’a w Realu Madryt. Decyzja, że nie będzie grał w przyszłym sezonie już zapadła” – pisze hiszpańska Marca, bardzo mocno związana z klubem ze stolicy.

W komentarzu podpisanym przez Carlosa Carpio nie brakuje wielu cierpkich słów pod adresem Walijczyka - że ma trudne relacje z resztą zespołu, że jego chęci poświęcania się dla ekipy są odwrotnie proporcjonalne do możliwości, że jest wręcz "obcym ciałem" w tej drużynie.

"Bale gra tak samo jak żyje na co dzień - odosobniony, w swoim świecie" - czytamy w Marce.

Co więcej, dziennik zarzuca brak zaangażowania w defensywie i wyniosłe zachowanie. "Nieregularnie grający Walijczyk chce mieć takie same przywileje jak Cristiano i zachowuje się, jakby zdobył już trzy Złote Piłki. Problem  w tym, że ich nie ma i miał nie będzie".

Reklama

Carpio wyrzuca mu też zbyt częste kontuzje, w sumie 25 w ciągu pięciu ostatnich lat, przez co Bale opuścił aż 78 meczów.

Co ciekawe, tak jednoznaczne informacje na temat przyszłości Walijczyka w Madrycie, nawet jeśli są w formie komentarza, pojawiają się w bardzo eksponowanym miejscu dokładnie tego samego dnia, w którym stało się jasne, że nowym menedżerem reprezentującym interesy Roberta Lewandowskiego będzie Pini Zahavi. Nieoficjalnie z jasnym celem - doprowadzić do transferu Polaka do innego wielkiego klubu, być może Realu Madryt. Nadzwyczajna koincydencja?

RP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL