Reklama

Reklama

Atletico Madryt ze skargą do FIFA na Barcelonę

Atletico Madryt złożyło do Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA) oficjalną skargę na Barcelonę. Według hiszpańskich mediów, stołeczny klub oskarża ekipę z Katalonii, że bez jego zgody rozpoczęła negocjacje transferowe z Francuzem Antoine'em Griezmannem.

Atletico uważa, że "istniały kontakty Barcelony z otoczeniem Griezmanna" w sprawie transferu - donosi hiszpański dziennik "Marca". W czerwcu Francuz przedłużył kontrakt do 2022 roku.

Informację podał także "As", tyle że zdaniem dziennikarzy madryckiej gazety do złożenia skargi jeszcze nie doszło. Zarząd miał jednak podjąć decyzję na poniedziałkowym posiedzeniu i tylko kwestią czasu jest, kiedy zostaną wysłane dokumenty.

To nie byłaby pierwsza taka skarga na Barcelonę. W przeszłości donosy złożyły Santos i Gremio Porto Alegre. Brazylijskie kluby uznały, że "Duma Katalonii" złamała przepisy prowadząc negocjacje z Lucasem Limą i Arthurem.

Reklama

Atletico uważa, że tym razem działania Barcelony są jeszcze bardziej skandaliczne, ponieważ dotyczą klubów, które są bezpośrednimi rywalami w lidze i Pucharze Hiszpanii.

Po 16 kolejkach Primera Division Katalończycy prowadzą w tabeli z dorobkiem 42 punktów. Atletico ma o sześć mniej i zajmuje drugie miejsce.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Primera Division

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy