Reklama

Reklama

Anthony Martial został wypożyczony! Będzie grał w Hiszpanii

Anthony Martial przenosi się z Manchesteru United do Sevilli. Francuz trafił do ekipy z Andaluzji na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu. Transakcja już została oficjalnie potwierdzona.

Anthony Martial nie był zadowolony ze swojej sytuacji w Manchesterze United. Nie dostawał wielu szans na grę, bo kolejni trenerzy woleli stawiać na takich zawodników jak Cristiano Ronaldo czy Edinson Cavani.

Anthony Martial w najbliższych miesiącach sprawdzi się na hiszpańskich boiskach

O tym, że Martial zamierza spróbować swoich sił w innym miejscu, otwarcie mówił agent piłkarza. I rzeczywiście - już wiadomo, gdzie napastnik spędzi najbliższe miesiące.

Sevilla oficjalnie potwierdziła, że wypożyczyła 26-latka z Manchesteru United. Martial w stolicy Andaluzji będzie grał do końca tego sezonu.

Martial w tym sezonie wystąpił w 11 meczach dla Manchesteru United. Jego dorobek to jedna zdobyta bramka.

Sevilla obecnie zajmuje drugą pozycję w tabeli La Liga. Do liderującego Realu Madryt traci cztery punkty.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy