Reklama

Reklama

Ancelotti: Mourinho miał problemy z piłkarzami

Obecny trener Realu Madryt Carlo Ancelotti przyznał, że w szatni "Królewskich" były problemy za kadencji jego poprzednika Jose Mourinha.

Nie jest tajemnicą, że Mourinho miał konflikt z kilkoma zawodnikami m.in. Sergio Ramosem i Ikerem Casillasem.

Ancelotti ujawnił, że wiedział o tym, ale kiedy przybył na Santiago Bernabeu, kłopotów nie było.

"Zanim przyjechałem do Madrytu miałem świadomość tego, co działo się w szatni "Królewskich". Wiedziałem o konflikcie trenera z niektórymi zawodnikami" - przyznał włoski szkoleniowiec.

"To co wydarzy się w zaciszu szatni, kończy się w gazetach następnego dnia. Ale kiedy rozpocząłem pracę w Realu, wszystko wróciło do normy. Nie dostałem w spadku żadnych napięć" - podkreślił Ancelotti.

"Czy byłem odpowiedzialny za przywrócenie spokoju w szatni? Nie. Kiedy rozpocząłem pracę wszystko było w najlepszym porządku" - dodał.

"Odkąd jestem trenerem Realu nie było w szatni ani jednej kłótni. Nigdy nie dostrzegłem u żadnego z zawodników braku motywacji czy niezadowolenia z tego, że ktoś gra mniej, a ambicje ma dużo większe" - zakończył Ancelotti.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama