Reklama

Reklama

Agent Zahavi broni Neymara i jego ojca

Pini Zahavi, izraelski superagent, który zakulisowo aktywnie działa w sprawie powrotu Neymara do Barcelony ostro zareagował na wypowiedzi byłego bliskiego współpracownika brazylijskiego piłkarza. I zdecydowanie broni ojca Brazylijczyka, który został poddany ostrej krytyce.

Eduardo Musa, były wieloletni znajomy Neymara, być może nawet jego najbliższy współpracownik z czasów gry w Barcelonie i jeszcze w Santosie, zajmujący się m.in. jego wizerunkiem, nie szczędził ostrych słów w ostatnim wywiadzie dla "L’Equipe". Na temat zachowania gwiazdora PSG i "Canarinhos", a przede wszystkim wszechwładnej roli jego ojca w karierze syna. Przypomnijmy, że powodem rozstania Musy z Neymarem były przede wszystkim rozbieżności na tle finansowym.

Teraz brazylijski doradca zdaje się wyrównywać rachunki, akurat w czasie, gdy zawodnik Paris Saint-Germain jest znowu w środku medialnego zamieszania związanego z jego możliwym transferem do Barcelony. A to z kolei bardzo nie podoba się Zahaviego, który od lat jest blisko związany z klanem Neymara i był, kluczową postacią, gdy przed dwoma laty dochodziło do rekordowego kontraktu w Paryżu (za 222 mln euro). - Znam Neymara seniora od dawna i mogę zapewnić, że to on przyczynił się najbardziej do rozwoju syna - uważa Zahavi na temat prasowych rewelacji i przekonuje, że to kolejny element niszczenia wizerunku Neymara.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy