Reklama

Reklama

Agent gwiazdy idzie na wojnę z FC Barcelona. Wytoczył ciężkie działa

Wszystko wskazuje na to, że najbliższe dni zdecydują czy Ousmane Dembele w przyszłym sezonie wciąż będzie bronił barw FC Barcelona. Jego agent uderzył w klub, krytykując postawę działaczy w mediach.

Ousmane Dembele nieustannie zapewniał Xaviego - trenera FC Barcelona - że zamierza przedłużyć wygasający z końcem sezonu kontrakt. Hiszpan odwdzięczył się zaufaniem i miał budować projekt w oparciu o francuskiego skrzydłowego. Gdy jednak przyszło do negocjacji... okazało się, że sprawa nie wygląda tak kolorowo.

Wszelkie próby rozmów klubu z piłkarzem nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Jak donosi kataloński "Sport", FC Barcelona do końca środy czeka na odpowiedź w sprawie ostatecznej oferty, którą złożyli Francuzowi działacze z Camp Nou. Brak reakcji będzie skutkował zerwaniem negocjacji.

Reklama

FC Barcelona kontra Ousmane Dembele. Agent piłkarza dolał oliwy do ognia

Głos w sprawie całego zamieszania zabrał agent Dembele Moussa Sissoko, uderzając w "Barcę".

- Nakładają presję, ale to nie działa w przypadku takich ludzi jak my. Może to skutkuje w przypadku agentów, którzy są blisko Barcelony, ale to nie mój przypadek. Jestem tu, by bronić interesów piłkarza - powiedział w rozmowie z RMC Sport.

- Jeśli Barcelona chciała negocjować, mogli usiąść z nami do stołu i porozmawiać. Zamiast tego były groźby, że nas zawodnik nie będzie grał. To niedopuszczalne. Nie wiemy, co będziemy robić, decyzje nie zapadły, ale zarząd traci Ousmane'a. Od początku pokazywaliśmy, że chcemy negocjować, mając warunki, ale bez zamkniętych drzwi - dodał.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy