Reklama

Reklama

Adil Rami zawodnikiem Sevilla FC

Adil Rami przechodzi z AC Milan do Sevilla FC. 29-letni stoper pomyślnie przeszedł testy medycznie. W zespole z Andaluzji występuje reprezentant Polski Grzegorz Krychowiak.

Tym samym Rami wróci do hiszpańskiej ekstraklasy po półtorarocznej przerwie. W styczniu 2014 roku przeniósł się z Valencii do Milanu. Teraz klub z Mediolanu pozwolił mu odejść, ponieważ nowy trener "Rossonerich" Sinisza Mihajlović nie widział dla niego miejsca w składzie. Obie strony nie ujawniły jednak sumy transferu.

To drugi w tym okienku transfer pomiędzy tymi klubami. Na początku lipca triumfator Ligi Europejskiej sprzedał kolumbijskiego napastnika Carlosa Baccę do Milanu za 30 mln euro.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama